Finanse 360

Od ponad 10 lat z powodzeniem tworzymy zespół ekspertów finansowych działający na rynku regionalnym. Teraz przyszedł czas na rozwinięcie skrzydeł i zaoferowanie naszych usług szerszej rzeszy Klientów.

Joanna Wenus

Ekspert finansowy

Doradca w zakresie produktów finansowych ze specjalizacją w kredytach hipotecznych i gotówkowych. Szerokie doświdaczenie w bankowości detalicznej i korporacyjnej oraz zarządzaniu placówkami bankowymi, pozwala jej skonfrontować oczekiwania klientów Finanse 360 z ofertą banków, tak aby finalnie klient otrzymał produkt uszyty na miarę potrzeb.

Dorota Olczak-Żelezny

Ekspert finansowy

Specjalista w zakresie form finansowania dla przedsiębiorstw, z dużym stażem w branży leasingowej i faktoringu. Wieloletnie doświadczenie w bankowości detalicznej pozwoliło jej również na wyspecjalizowanie się w produktach kredytowych, które ze skrupulatnością dobiera do potrzeb zarówno klientów detalicznych jak biznesowych, krzystających z usług Finanse 360.

Oszczędzamy Twój czas i pieniądze

Finanse 360 to profesjonalne doradztwo w zakresie produktów finansowych dla klientów detalicznych i firm. Z nami formalności i zawiłe procedury nie stanowią problemu. Wspieramy klientów na każdym etapie, porównujemy oferty dziesiątek banków i instytucji - wszystko po to, aby klient otrzymał najlepsze rozwiązanie w jak najkrótszym czasie.

Współpracujemy z